Najnowsze oferty pracy

  • Junior Developer C# / .NET

    AUCOTEC Polska   mazowieckie    praca zdalna
    siedziba firmy: Jelenia Góra
    specjalista junior / mid  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    Do jednego z naszych zespołów Scrum poszukujemy programisty/programistki, którego/której obowiązkami będą: Rozwój kompleksowej aplikacji desktopowej (produkt Engineering Base) oraz implementacja narzędzi zgodnie z wymaganiami klienta; Dyskusje z Solution Experts oraz Quality Management;...
Zobacz więcej ofert pracy

Programista C#

PLATIGE IMAGE S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
3216 dni temu

Ogłoszenie numer: 921402, z dnia 2015-12-29

Platige Image S.A. jest wielokrotnie nagradzanym, studiem produkcyjnym i postprodukcyjnym w Polsce. Specjalizuje się w tworzeniu grafiki komputerowej, animacji 3D, realizacjach cyfrowych efektów specjalnych oraz kompozycji obrazu na potrzeby produkcji reklamowych i fabularnych. Na swoim koncie ma realizację reklam telewizyjnych, czołówek programów i teledyski. Studio jest zaangażowane w produkcję filmów animowanych. Platige Image S.A. do swojego biura w Warszawie aktualnie poszukuje kandydatów na stanowisko: Programista C# Poszukujemy specjalisty, który będzie współtwórcą autorskiej, dynamicznie rozwijającej się aplikacji do zarządzania projektami w naszej firmie. Programista C# będzie członkiem zespołu odpowiedzialnego za rozwijanie i utrzymywanie aplikacji do zarządzania projektami w Platige Image S.A.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: CSHARP

Opis stanowiska

  • Programowanie.
  • Dokumentowanie.
  • Testowanie.
  • Zapewnienie bieżącego wsparcia dla użytkowników.

Wymagania

  • Dobrej znajomości języka C# (potwierdzonej minimum trzyletnim doświadczeniem).
  • Dobrej znajomości Javascript (jQuery, ExtJS).
  • Dobrej znajomości SQL Server 2008/2014.
  • Dobrej znajomości środowiska MS Visual Studio 2010.
  • Doświadczenia w pracy z bazą danych MS SQL Server 2008/2014.
  • Umiejętności analitycznego myślenia.
  • Znajomości j. angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z bazą danych MySql.
  • Doświadczenie w zakresie projektowania architektury systemów.
  • Poczucie humoru.

Oferujemy

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w kreatywnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Zdobycie doświadczenia w branży animacji 3D i VFX.
  • Korzystanie z najnowszych technologii.
  • Możliwość implementacji własnych pomysłów w systemie, z którego korzysta cała organizacja.
  • Możliwość rozwoju i zdobywania wiedzy.
  • Przyjazną atmosferę w zgranym zespole.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Ciekawe miejsce pracy (odrestaurowane tereny forteczne).