Najnowsze oferty pracy

  • Programista C/Linux (systemy wbudowane)

    NES Global Talent   Warszawa    praca hybrydowa
    specjalista mid / senior  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Opis Stanowiska: tworzenie wysokiej jakości oprogramowania dla systemów wbudowanych (embedded) pracujących pod kontrolą systemu Linux; projektowanie architektury oprogramowania dla urządzeń telekomunikacyjnych; opracowanie i implementacja algorytmów rozwiązujących konkretne problemy z...
Zobacz więcej ofert pracy

Programista C++

Bank Danych o Inżynierach Żebrowscy Sp. J.
Wrocław
praca stacjonarna
3649 dni temu

Klient Banku Danych o Inżynierach poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: (6546-14)

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe z zakresu IT
  • min. roczne doświadczenie w zakresie programowania C++
  • dobra znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego
  • mile widziane: umiejętność programowania pod systemem Windows w MS Visual Studio; znajomość zagadnień komunikacji sieciowej; umiejętność programowania aplikacji wielowątkowych; umiejętność programowania aplikacji bazodanowych (MSSQL Server i MySQL); znajomość OpenGL i DirectX
  • prawo jazdy kat. B
Zakres obowiązków:
  • programowanie obiektowe w języku C++ w środowisku Visual Studio
  • pisanie dokumentacji
  • analiza wymagań klienta
  • obsługa klienta w trakcie i po realizacji projektu
Firma oferuje:
  • pracę w młodym, dynamicznym, międzynarodowym zespole
  • wykorzystywanie nowoczesnych technologii i narzędzi
  • możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach wykonywanych dla międzynarodowych korporacji
Aplikowanie na ofertę pracy za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".