Zobacz więcej ofert pracy

Programista C++

Power Media Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
7051 dni temu

Ogłoszenie numer: 12532, z dnia 2005-06-29

Jesteśmy firmą programistyczną, specjalizującą się w technologiach webowych i desktopowych. Obecnie poszukujemy projektantów/programistów do pracy przy projektach realizowanych we Wrocławiu i za granicą.

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: PM/praca.pl/C++

Opis stanowiska

Praca w projekcie w międzynarodowym zespole jako programista C++.

Wymagania

min. roczne doświadczenie przy projektach tworzonych w językach C/C++ znajomość środowiska VC++ znajomość programowania pod urządzenia mobilne będzie dodatkowym atutem bardzo dobra znajomość języka angielskiego na poziomie komunikacji oraz czytania i rozumienia dokumentacji technicznej

Oferujemy

pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku wynagrodzenie adekwatne do umiejętności pracę na cały etat w międzynarodowym środowisku możliwość rozwoju i ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych