Najnowsze oferty pracy

  • Programista C#

    RADWAG Wagi Elektroniczne   Radom, ul. Toruńska 5    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    10 dni
    Miejsce pracy: RADWAG – siedziba w Radomiu, ul. Toruńska 5 Zakres obowiązków: implementacja nowych aplikacji w środowisku .NET, rozwój i utrzymywanie istniejącego oprogramowania.
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Gliwice Programista C Gliwice
Programista C (systemy wbudowane)

Future Processing Sp. z o.o.
Gliwice
praca stacjonarna
3614 dni temu

Ogłoszenie numer: 505221, z dnia 2014-09-04

Future Processing to dynamicznie rozwijająca się firma technologiczna działająca na globalnym rynku oprogramowania. Jesteśmy zespołem wysokiej klasy specjalistów, posiadających wiedzę i doświadczenie niezbędne do realizacji ambitnych projektów informatycznych. Od zaawansowanych algorytmicznie systemów obrazowania medycznego, inteligentnego monitoringu wideo i inspekcji wizyjnej poprzez oprogramowanie akwizycji i analizy danych w kontroli fizycznego dostępu i transporcie po narzędzia systemowe i aplikacje dla sektora finansowego, zawsze poszukujemy rozwiązań spełniających wysokie standardy jakości. Wzmacnia to naszą pozycję na europejskim i amerykańskim rynku oprogramowania, gdzie od początku działalności budujemy bazę strategicznych klientów i partnerów z perspektywami dalszego rozwoju.

Miejsce pracy: Gliwice

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie wykorzystywać swoją bogatą wiedzę do efektywnego tworzenia systemu realizowanego na zlecenie klienta

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy nad dużymi, komercyjnymi projektami programistycznymi dotyczących systemów wbudowanych (embedded)

  • Dobra znajomość języka C i chęć programowania na niskim poziomie

  • Praktyczna umiejętność tworzenia testów automatycznych

  • Wiedza z dziedziny algorytmiki oraz struktur danych

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy

  • Możliwości rozwojowe: zajęcia językowe (4 języki do wyboru), bogata oferta szkoleń zewnętrznych i wewnętrznych (ponad 80 zagadnień do wyboru) oraz konferencji koordynowanych przez FP Academy

  • Niesamowitą atmosferę pracy: elastyczny czas pracy, dostęp do kompleksu Progress Bar (gabinet masażu, sauna, siłownia, restauracja środziemnomorska), X-Box, piłkarzyki, bilard i inne czasoumilacze
  • Pasję i zaangażowanie w pracy i poza nią: kółko odtwórstwa historycznego i inne sekcje zainteresowań; możliwość uczestniczenia i współtworzenia wydarzeń branżowych (DPTO, Deadline24, Quality Excites, WUD, Agile Silesia)

  • Jakość w codziennej pracy: pracę m.in. w metodykach zwinnych (Agile, Kanban), projekty dla zagranicznych klientów

  • Przedszkole dla dzieci pracowników i inne benefity pracownicze (program kafeteryjny)