Najnowsze oferty pracy

  • Junior Developer C# / .NET

    AUCOTEC Polska   wielkopolskie    praca zdalna
    siedziba firmy: Jelenia Góra
    specjalista junior / mid  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    Do jednego z naszych zespołów Scrum poszukujemy programisty/programistki, którego/której obowiązkami będą: Rozwój kompleksowej aplikacji desktopowej (produkt Engineering Base) oraz implementacja narzędzi zgodnie z wymaganiami klienta; Dyskusje z Solution Experts oraz Quality Management;...
Zobacz więcej ofert pracy

Programista C#/.NET

nSense Polska S.A.
Poznań
praca stacjonarna
3136 dni temu

Ogłoszenie numer: 1010045, z dnia 2016-03-18

F-Secure jest nowym właścicielem nSense Polska S.A.
F-Secure ochrania dziesiątki milionów ludzi na całym świecie przed zagrożeniami cyfrowymi od ponad 25 lat. Nasze wielokrotnie nagradzane produkty chronią ludzi i firmy. Naszymi klientami są instytucje finansowe i ubezpieczeniowe, firmy telekomunikacyjne, centra danych, instytucje przemysłowe, logistyczne oraz rządowe.
Oprócz usług konsultingowych, rozwijamy i dostarczamy autorskie narzędzia do automatycznej detekcji podatności w usługach sieciowych i aplikacjach webowych. Naszą misją jest, aby pomóc ludziom bezpiecznie łączyć się ze światem, więc przyłącz się do nas i przełącz się na wolność!

Więcej informacji na stronie: css.jobs@f-secure.com

W związku z dalszym rozwojem poszukujemy kandydatów do pracy w naszej siedzibie w Poznaniu,

na stanowisku:

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • rozwój oprogramowania służącego do wykrywania i raportowania podatności usług sieciowych, aplikacji stand-alone i aplikacji webowych
  • rozwój aplikacji webowych wspierających prace konsultantów ds. bezpieczeństwa
  • rozwój narzędzi do zdalnego skanowania systemów i sieci

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • bardzo dobra znajomość technologii .NET oraz języka SQL (MSSQL lub Oracle)
  • dobra znajomość protokołu HTTP
  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w tworzeniu oprogramowania na platformę .NET
  • praktyczna znajomość technologii webowych (ASP.NET, XHTML, CSS2&3, JavaScript, jQuery)
  • doświadczenie w posługiwaniu się rozwiązaniami typu ORM
  • doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji
  • znajomość i umiejętność stosowania wzorców projektowych
  • wykształcenie wyższe, informatyczne
  • komunikatywność i zaangażowanie

Mile widziane:

  • doświadczenie w tworzeniu oprogramowania rozproszonego i wielowątkowego
  • znajomość usług sieciowych
  • znajomość narzędzi służących do testowania poziomu zabezpieczeń systemów
  • znajomość zasad tworzenia bezpiecznego oprogramowania
  • znajomość technologi przetwarzania dokumentów XML
  • znajomość systemów Unix/Linux
  • umiejętność programowania w języków skryptowych (bash, Perl, Python)

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy
  • możliwość zdobywania doświadczenia w międzynarodowym zespole ekspertów ds. bezpieczeństwa
  • dostęp do najnowszych technologii informatycznych i pozyskiwanie unikalnej wiedzy na temat zabezpieczeń aplikacji i systemów
  • stabilne zatrudnienie
  • bardzo dobrą atmosferę pracy