Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław Programista iOS Wrocław
Programista C++ / iOS Senior Developer

Recruit.pl
Wrocław
praca stacjonarna
3459 dni temu

Dla brytyjskiej firmy z kilkunastoletnim stażem, tworzącej duże rozwiązania webowe pozwalające firmom z branży finansowej na realizację ich procesów biznesowych w chmurze, zatrudniającej obecnie około 200 inżynierów IT i otwierającej swój nowy oddział we Wrocławiu, szukamy obecnie programistów i starszych programistów specjalizujących się w programowaniu w C++.

Czy chcesz stać się częścią nowego oddziału zaawansowanej technologicznie firmy rosnącej o ponad 20% rocznie od kilku lat i zdobywającej wiele prestiżowych nagród i wyróżnień oraz brać czynny udział w jego budowie? Czy chcesz tworzyć w nowych technologiach, mieć styczność z nowymi procesami biznesowymi i pracować w firmie, gdzie będziesz miał duże możliwości rozwoju? Czy szukasz dynamicznego i zorientowanego Agile-owo środowiska i miejsca, gdzie twoja praca i osiągnięcia będą dobrze wynagrodzone?

Jeśli tak, to właśnie znalazłaś/eś właściwą ofertę.

Wrocław
nr ref. 14/L4/14/46

Obowiązki
  • software development;
  • development of applications for mobile devices.

Oczekujemy
  • good experience with developing complex solutions for iOS;
  • experience with back-end development (MS stack, Java stack, BPM/SOA);
  • experience with Mobile Testing and Mobile Automated Testing;
  • good knowledge of design patterns, design approaches and concepts (IoC, Separation of Concerns, Design by Contract, etc);
  • good knowledge of Object Oriented Analysis and Design;
  • team work experience;
  • good English skills.
  • Team Lead:
  • 3+ years of experience in software projects development on technical or managerial leadership positions;
  • proven success in technical leadership and coaching;
  • expertise in consulting and client facing.

Oferujemy
  • an opportunity to participate in building a new location of the international company;
  • work in interesting and complex international implementation projects;
  • very good and open working atmosphere;
  • a competitive sallary;
  • corporate trainings (technical, soft-skills, language), certification centre;
  • private medical care;
  • a discount program, sport activities, company events, relaxation zones, relocation support and much more.

recruit_bottom2.jpg