Zobacz więcej ofert pracy

Programista C++/ C#

INTERsoft Spółka z o.o.
Białystok
praca stacjonarna
4094 dni temu

Ogłoszenie numer: 279564, z dnia 2013-05-31

W związku z dynamicznym rozwojem firmy otwieramy  Filię w Białymstoku, do której poszukujemy Programistów C++ /C#.
Firma ArCADiasoft działa na rynku od 1997 roku i jest największym producentem oprogramowania dla budownictwa w Polsce. Firma tworzy oprogramowanie CAD/CAE dla Architektów, Inżynierów i Instalatorów. Zatrudnia w centrali w Łodzi ponad 60 osób. Firma posiada w swoim dorobku ponad 100 autorskich aplikacji, tworzonych w różnych technologiach.  Swoje programy sprzedaję w Polsce jak i na świecie. Od wielu lat jest złotym partnerem firmy Microsoft. Firma przykłada dużą wagę do dobrej atmosfery pracy.

Miejsce pracy: Białystok

Opis stanowiska

  • Projektowanie i tworzenie aplikacji w technologii C++ i C#
  • Tworzenie materiałów projektowych: specyfikacji wymagań, testów i dokumentacji

Wymagania

  • Znajomość języka C++ i C#
  • Samodzielność i umiejętność organizacji czasu pracy
  • Zdolność zarządzania grupą – dotyczy Lidera Zespołu
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • Możliwość współtworzenia innowacyjnych projektów z sektora CAD/CAE i innych
  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Doskonałą atmosferę pracy