Zobacz więcej ofert pracy

Programista C/C++

Connectis Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4224 dni temu

Jeśli szukasz zaawansowanych projektów informatycznych z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii, dołącz do Connectis. W chwili obecnej do dynamicznie rozwijającego się projektu o zasięgu międzynarodowym poszukujemy Programistów spełniających poniższe kryteria:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr Ref.: 1601/PK/P

Zadania:
  • Projektowanie i rozwój technologii z wykorzystaniem technologii C/C++
  • Realizacja innowacyjnych procesów rozwoju oprogramowania i aplikacji na urządzenia mobilne
  • Praca w wieloosobowych zespołach programistycznych
  • Udział w tworzeniu procedur testowych na potrzeby projektu
  • Raportowanie zrealizowanych zadań do kierownika zespołu

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe o specjalizacji informatyka, telekomunikacja, elektronika lub pokrewne
  • Min. 1 rok doświadczenia jako programista C/C++
  • Znajomość środowiska Linux, jako narzędzie programistyczne
  • Umiejętnośćpracy w dużym zespole deweloperów
  • Dodatkowa znajomość języków programowania (Java, Python) będzie dużym atutem
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji technicznej

Prosimy o załączenie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Connectis Sp. z o. o., Aleje Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości - dla celów związanych z procesem rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)
bottom