Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Programista C/C++

Cubiware Sp.zo.o.
wielkopolskie, praca w Warszawie
praca stacjonarna
4860 dni temu

Ogłoszenie numer: 153714, z dnia 2011-06-29

Cubiware jest spółka zajmująca się tworzeniem oprogramowania dla urządzeń interaktywnej telewizji cyfrowej oraz internetowej. Firma współpracuje z klientami i partnerami zagranicznymi, a nasze oprogramowanie jest używane w USA, krajach Europy Zachodniej oraz w Azji. Naszymi Klientami są producenci urządzeń elektronicznych oraz operatorzy telekomunikacyjni.

Miejsce pracy: wielkopolskie, praca w Warszawie

Nr Ref.: 06.011/programista_C_C++

Opis stanowiska

  • Projektowanie i implementacja oprogramowania w C i C++ dla komponentów systemów Video On Demand i IPTV
  • Rozwijanie dystrybucji embedded Linux na procesorach ARM, MIPS, PowerPC
  • Projektowanie i implementacja aplikacji na dekoderach telewizyjnych
  • Każy z nowo przyjętych Kandydatów przechodzi szkolenie z w/w zagadnień

Wymagania

  • Ukończone studia o profilu techniczno/informatycznym  na renomowanej uczelni (do aplikowania zapraszamy również osoby będące studentami ostatniego roku)
  • Praktyczna znajomość C lub C++
  • Znajomość systemu operacyjnego Linux
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie na poziomie umożliwiającym komunikację

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju i poznawania nowych technologii w przyjaznym środowisku pracy
  • Pracę przy ciekawych i innowacyjnych projektach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szkolenie wdrażające
  • Pakiet relokacyjny dla osób spoza Warszawy