Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Programista C#, .Net, Sql

HandSoft Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6913 dni temu

Ogłoszenie numer: 13960, z dnia 2005-11-14

Jesteśmy firmą programistyczną. Specjalizujemy się w tworzeniu oprogramowania na platformę mobilną - komputery przenośne, a także Internet. Realizujemy duże projekty na zlecenie instytucji państwowych oraz firm prywatnych - krajowych i zagranicznych. Współpracujemy z największymi producentami oprogramowania w kraju. Ze względu na stały rozwój firmy poszukujemy solidnych pracowników do naszego zespołu.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

- Tworzenie aplikacji biznesowych na podstawie dokumentacji analitycznej i projektowej - Projektowanie i programowanie aplikacji w MS Visual Studio .NET C# na platformę MS Windows i MS Windows CE - Programowanie zapytań SQL - Dokładne testowanie tworzonego oprogramowania - Tworzenie dokumentacji technicznej i projektowej oraz opisu kodu źródłowego

Wymagania

- Przynajmniej 2-letnie doświadczenie w programowaniu w C# - Dobra znajomość środowiska MS Visual Studio i platformy .NET - Umiejętność projektowania aplikacji obiektowych - Dobra znajomość SQL - Znajomość języka angielskiego umożliwiająca samodzielne czytanie dokumentacji i wyszukiwanie informacji w Internecie - Umiejętność pracy samodzielnej oraz zespołowej - Umiejętność szybkiego uczenia się, chęć rozwoju - Zorientowanie na efekty i na jakość DODATKOWE ATUTY: - Znajomość platformy .NET CF oraz komputerów klasy Pocket PC - Doświadczenie w programowaniu C++ - Doświadczenie w projektowaniu interfejsu użytkownika - Doświadczenie w projektowaniu relacyjnych baz danych - Znajomość narzędzi CASE (UML, zarządzanie projektem i wersjami)

Oferujemy

OFERUJEMY: - Ciekawą pracę przy dużym projekcie informatycznym w młodym i ambitnym zespole - Wynagrodzenie, którego wysokość będzie uzależniona od doświadczenia, zaangażowania i efektów pracy - Stabilność zatrudnienia i perspektywę awansu wraz z rozwojem firmy - Na początek pracę na zasadach umowy o dzieło, preferujemy osoby na ostatnim roku studiów