Najnowsze oferty pracy

  • Junior Developer C# / .NET

    AUCOTEC Polska   Jelenia Góra    praca zdalna
    specjalista junior / mid  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    Do jednego z naszych zespołów Scrum poszukujemy programisty/programistki, którego/której obowiązkami będą: Rozwój kompleksowej aplikacji desktopowej (produkt Engineering Base) oraz implementacja narzędzi zgodnie z wymaganiami klienta; Dyskusje z Solution Experts oraz Quality Management;...
Zobacz więcej ofert pracy

Programista ASP.NET

Instytut Łączności
Wrocław
praca stacjonarna
3847 dni temu

Ogłoszenie numer: 422902, z dnia 2014-04-07

Instytut Łączności – Państwowy Instytut Badawczy poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • Rozwój portalu internetowego opartego na technologii ASP.NET oraz tworzenie usług sieciowych;
  • Tworzenie zapytań w SQL oraz prostych baz danych;
  • Współtworzenie interfejsu użytkownika;
  • Tworzenie dokumentacji technicznej;
  • Współpraca z zespołem analityków;
  • Uczestnictwo w pracach badawczo-rozwojowych prowadzonych w ramach projektów w Zakładzie Kompatybilności Elektromagnetycznej IŁ PIB.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (informatyka, lub pokrewne);
  • Praktyczna znajomość języka C# oraz ASP.NET (minimum 5 lat doświadczenia);
  • Znajomość programowania usług sieciowych (Web Service) oraz protokołów SOAP;
  • Praktyczna znajomość relacyjnych baz danych (SQL Server 2008/2012);
  • Znajomość HTML/CSS, JS, technologii AJAX;
  • Znajomość środowiska programistycznego Visual Studio 2010/2012;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na samodzielne korzystanie z dokumentacji technicznej;
  • Umiejętność pracy samodzielniej oraz w zespole;
  • Analityczne myślenie, rzetelność, terminowość i odpowiedzialność;
  • Motywacja do pracy badawczej.
Mile widziane:
  • Znajomość zagadnień kolejkowania zadań;
  • Doświadczenie w pracy z Team Foundation Server;
  • Wiedza z zakresu radiokomunikacji będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • umowę zlecenia lub o dzieło