Praca.pl Praca śląskie Częstochowa Programista C++ Częstochowa
Programista / Architekt oprogramowania

Hectronic Polska Sp. z o.o.
Częstochowa
praca stacjonarna
3972 dni temu

Ogłoszenie numer: 307090, z dnia 2013-09-12

Jesteśmy firmą szwajcarsko - polską produkującą i sprzedającą własne rozwiązania sprzętowe i softwarowe. W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracowników zainteresowanych stałym zatrudnieniem lub osoby / firmy zainteresowane zdalną pracą:

Miejsce pracy: Częstochowa

Nr Ref.: hec1307-2

Opis stanowiska

  • prace nad architekturą istniejącego i nowego oprogramowania
  • tworzenie Use Cases
  • dopasowania w modelu UML
  • rozwój modelu danych
  • okresowe przeglądy modelu i kodu źródłowego
  • wdrażanie i kontrola procesów programowania z wykorzystaniem metody Agile
  • możliwa praca zdalna w połączeniu z cyklicznymi konsultacjami / spotkaniami z działem IT

Wymagania

  • doświadczenie na stanowisku architekta oprogramowania
  • znajomość programowania w C/ C++ i QT
  • doświadczenie z Agile Project Management
  • umiejętność modelowania UML(Enterprise Architect)
  • znajomość systemów Embedded
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie
  • samodzielność w pracy
  • kreatywność i umiejętność działania w grupie

Oferujemy

  • pracę z / w młodym zespole w Częstochowie
  • umowę o pracę na czas nieokreślony lub zlecenie na realizację powierzonych zadań
  • stałe wynagrodzenie
  • pracę w stabilnej firmie, w sympatycznej atmosferze