Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź Webdeveloper Łódź
Programista Aplikacji Webowych

MOBILE SYSTEMS SP. Z O.O.
Łódź
praca stacjonarna
3776 dni temu

Ogłoszenie numer: 421762, z dnia 2014-04-14

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się producentem innowacyjnego oprogramowania przeznaczonego dla świata biznesu. Posiadamy ponad 10 letnie doświadczenie w informatyzacji przedsiębiorstw w różnych branżach. Poznaliśmy ponad 80 różnych modeli biznesowych, dlatego doradzamy i projektujemy rozwiązania informatyczne, które budują wartość biznesową oraz wyróżnik Twojej firmy.Tworzone przez nas produkty działają na wszystkich popularnych platformach mobilnych tj Android, iOS (Apple), Blackberry, Windows Phone, a także na platformach systemowych Windows, Mac OS X oraz Linux.

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

W związku z rozwojem firmy poszukujemy do naszego zespołu ambitnych programistów aplikacji webowych, którzy chcą brać udział w tworzeniu nowatorskich, rozproszonych systemów biznesowych obejmujących aplikacje webowe, desktopowe i mobilne.

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość JavaScript, HTML5, CSS 3
  • dobra znajomość języka C# (.NET Framework 4.0 / 4.5)
  • min. 1 rok doświadczenia w tworzeniu aplikacji webowych z wykorzystaniem ASP.NET MVC
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność i sumienność w wykonywaniu zadań
  • chęć nauki i zdolność szybkiego przyswajania wiedzy
  • dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie i pisanie dokumentacji technicznej

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • interesującą pracę w miłej atmosferze przy innowacyjnych projektach
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę z nowoczesnymi technologiami