Najnowsze oferty pracy

  • Architekt rozwiązań it

    PKO Bank Polski   Warszawa, Chmielna 89    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista mid / senior / ekspert  umowa o pracę  pełny etat
    17 godz.
    Na co dzień w naszym zespole: projektujesz złożone systemy IT, uwzględniając wymagania biznesowe, technologiczne i operacyjne, tworzysz diagramy i modele architektury (np. diagramy UML) przedstawiające strukturę systemów oraz relacje między ich komponentami, ustalasz standardy i wytyczne...
Zobacz więcej ofert pracy

Programista aplikacji mobilnych

BUS Zbigniew Sarata
dolnośląskie, Praca zdalna
praca stacjonarna
4425 dni temu

Ogłoszenie numer: 219854, z dnia 2012-07-03

poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie, Praca zdalna

Opis stanowiska

  • Programowanie aplikacji na telefony komórkowe.

Wymagania

  • Preferowana znajomość systemów operacyjnych Android, lub iOS, lub Windows Phone,
  • Samodzielność i kreatywność.

Oferujemy

  • Praca zdalna na podstawie umowy o dzieło.