Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Programista Aplikacji dla Komputerów Wbudowanych

MERA-BŁONIE Systemy sp. z o.o.
mazowieckie, Grodzisk Maz.
praca stacjonarna
4868 dni temu

Ogłoszenie numer: 143840, z dnia 2011-04-18

Firma technologiczno - produkcyjno - serwisowa działająca przede wszystkim na rynku automatów i systemów biletowych, parkomatów, itp.

Miejsce pracy: mazowieckie, Grodzisk Maz.

Opis stanowiska

  • Programista  aplikacji dla komputerów wbudowanych typu PC-embedded oraz sterowników mikroprocesorowych.
  • Pracownik będzie członkiem zespołu projektującego specjalizowane urządzenia do kolekcji danych i obsługi sprzedaży w automatach.

Wymagania

  • Wymagana znajomość i doświadczenie w programowaniu sterowników w oparciu o mikrokontrolery i komputery przemysłowe typu embedded.
  • Wymagana znajomość programowania w środowiskach Linux i Windows przy pomocy narzędzi C, C++, QT, HTML, Java.
  • Wskazana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • Samodzielne stanowisko,
  • Premie za zakończone projekty,
  • Kontakty z przedstawicielami światowych firm technologicznych.
  • Dobre perspektywy rozwoju zawodowego
  • Dopuszczamy możliwość pracy częściowo zdalnej