Praca.pl Praca Lubelskie Lublin Programista .NET Lublin
Programista aplikacji biznesowych .NET (C#, C++, X++, .NET, HTML5)

Arcus Systemy Informatyczne Sp. z o.o.
Lublin
specjalista mid / senior
pełny etat
umowa o pracę / kontrakt B2B
praca zdalna
3 godz. temu
Miejsce pracy: Lublin
Nr ref.: PR/10/2024
O projekcie
  • Jeśli dysponujesz wiedzą w zakresie tworzenia/programowania aplikacji
  • Masz wykształcenie informatyczne lub jesteś studentem ostatniego roku studiów
  • Chciałbyś poznać najnowsze technologie, nowoczesne oprogramowanie finansowe dla dużych firm, uczestniczyć w ciekawych projektach, również międzynarodowych
  • Chciałbyś pracować przy ambitnych, niebanalnych zadaniach

Dołącz do naszego zespołu jako Programista.

Twój zakres obowiązków
  • Tworzenie nowych rozwiązań biznesowych w oparciu o system ERP Microsoft Dynamics AX i Microsoft Dynamics 365
  • Dostosowywanie oprogramowania do wymagań Klienta wg specyfikacji technicznej
  • Realizacja zadań przy współpracy z zespołem specjalistów merytorycznych
Nasze wymagania
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (informatyka, matematyka i pokrewne) lub ostatni rok studiów
  • Umiejętność programowania w języku obiektowym C#/C++/.Net/X++/HTML5 lub pokrewnym, poparta min. 2-letnim doświadczeniem zawodowym
  • Praktyczna wiedza dot. relacyjnych baz danych oraz języka SQL
  • Znajomość architektury klient-serwer
  • Znajomość programowania systemów ERP, w szczególności Microsoft Dynamics 365/ Dynamics AX/ Axapta
  • Znajomość języka angielskiego na komunikatywnym poziomie
  • Znajomość pakietu MS Office
To oferujemy
  • Udział w prestiżowych projektach informatycznych
  • Zgrany, sympatyczny zespół, bardzo dobra atmosfera pracy
  • Przyjazny program wdrożeniowy dla nowych osób
  • Nowoczesne biuro w Lublinie, z pyszną kawą, wyborem herbat i zdrowymi owocami
  • Elastyczne formy zatrudnienia: UoP, B2B, praca stacjonarna, hybrydowa lub zdalna
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego oraz nabywania nowych umiejętności - w tym dostęp do szkoleń i certyfikacji Microsoft
  • Praca z użyciem najnowszych technologii i narzędzi informatycznych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatkowe benefity
Benefity
  • Dofinansowane karnety sportowe
  • Prywatna opieka medyczna
  • Szkolenia i egzaminy finansowane przez pracodawcę
  • Możliwość pracy hybrydowej
  • Spotkania integracyjne
  • Bbrak dress code’u
Takie dajemy możliwości rozwoju
  • Szkolenia i certyfikacja Microsoft
  • Szkolenia wewnątrz firmowe
  • Szkolenia zewnętrzne
  • Wymiana wiedzy technicznej w firmie i dostęp do best practice
Zainteresowane osoby prosimy o przysyłanie CV ze zdjęciem z zaznaczeniem stanowiska oraz numeru referencyjnego w temacie za pomocą przycisku aplikowania.
Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się w sprawie kolejnych etapów rekrutacji.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z obowiązkiem informacyjnym odnośnie przetwarzania moich danych osobowych niezbędnych w procesie rekrutacji na powyżej wskazane stanowisko. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przesłanych w CV i liście motywacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na powyższe stanowisko przez administratora danych osobowych określonego w obowiązku informacyjnym. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem”

Zgodnie z art. 13 RODO informujemy, że:
  1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Arcus Systemy Informatyczne Sp. z o.o, z siedzibą w Lublinie (20-704) przy ul. Wojciechowskiej 9A KRS 0000031806, NIP 712-242-74-47, adres e-mail: info@arcussi.pl, zwana dalej Spółką.
  2. Z naszym Inspektorem Ochrony Danych możesz się skontaktować pod adresem e-mail: info@arcussi.pl.
  3. Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane w celu:
  4. przeprowadzenia bieżącego procesu rekrutacyjnego na stanowisko, na które aplikujesz - na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO (zgoda) oraz art. 6 ust. 1 lit. b RODO (niezbędność do zawarcia i wykonania umowy);
  5. wypełnienia obowiązków z RODO, np. w zakresie tworzenia rejestrów i ewidencji — na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO (obowiązek wynikający z przepisów prawa) oraz art. 6 ust. 1 lit. f RODO (prawnie uzasadniony interes Administratora Danych Osobowych); prawnie uzasadnionym interesem Spółki jest posiadanie wiedzy na temat osób, które np. wycofały zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
  6. W każdej chwili możesz wycofać udzieloną zgodę, przy czym wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  7. Podanie wszystkich danych osobowych zawsze jest dobrowolne, jednak podanie takich danych, jak: imię (imiona) i nazwisko; imiona rodziców; data urodzenia; miejsce zamieszkania (adres do korespondencji); wykształcenie; przebieg dotychczasowego zatrudnienia – jest konieczne do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym (bez tych danych nie jest możliwe wzięcie udziału w rekrutacji).Podanie jakichkolwiek innych danych niż wymienione zależy od Twojego uznania, ponieważ ich nie wymagamy.
  8. Twoje dane osobowe nie będą wykorzystywane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania.
  9. Twoje dane osobowe mogą zostać ujawnione firmom z którymi współpracujemy, w tym dostawcy usług chmurowych, dostawcy platformy do rekrutacji lub prawnikom oprócz tego możemy zostać zobowiązani, np. na podstawie przepisu prawa, do udostępnienia Twoich danych osobowych podmiotom prywatnym ipublicznym.
  10. Twoje dane nie ędą przekazywane do państwa trzeciego.
  11. Twoje dane osobowe będą przechowywane:
  12. przez okres 6 miesięcy — w odniesieniu do danych osobowych przetwarzanych w celu przeprowadzenia bieżącego procesu rekrutacyjnego;
  13. do czasu skutecznego wniesienia sprzeciwu lub osiągnięcia celu przetwarzania - w odniesieniu do danych osobowych przetwarzanych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu Administratora Danych Osobowych.
  14. Posiadasz prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
  15. Posiadasz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uważasz, że Twoje dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.
?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj

Arcus Systemy Informatyczne Sp. z o.o. od ponad 25 lat jest partnerem firmy Microsoft i realizuje projekty informatyczne, które przede wszystkim pozwalają zwiększyć efektywność swoich Klientów, wykorzystując przy tym nowoczesne i sprawdzone narzędzia informatyczne oraz wysokiej jakości usługi. Arcus SI dostarcza rozwiązania wspomagające zarządzanie procesami biznesowymi w przedsiębiorstwach z różnych sektorów jak i instytucjach publicznych.