Zobacz więcej ofert pracy

Programista Android

Praca.pl Sp. z o.o.
Warszawa
specjalista (mid)
pełny etat
kontrakt B2B
praca stacjonarna / hybrydowa
rekrutacja online
157 dni temu

Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Rozwój i projektowanie aplikacji na platformę Android.
  • Współpraca z zespołem programistycznym.
  • Testy oprogramowania.
Wymagania:
  • Minimum 3 lata doświadczenia w tworzeniu aplikacji na Androida, przy wykorzystaniu Kotlin lub Java.
  • Znajomość API, Continuous Delivery, Jenkins i innych technologii mile widziana,
  • Wykształcenie w IT/robotyce lub w trakcie studiów,
  • Dobra znajomość j. angielskiego.
Pracodawca oferuje:
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Kartę sportową.

Poznaj

Praca.pl