Zobacz więcej ofert pracy

Programista Android

CFT Polska
Białystok
praca stacjonarna
3399 dni temu

CFT Polska Sp. z o.o.

Dajemy szansę na rozwój i zdobycie cennego doświadczeniaobszarze projektowania, implementacji i wdrażania systemów informatycznych, napracę przy dużych międzynarodowych projektach z doświadczonym zespołem. Jeżelijesteś dobrym programistą, nie straszne Ci nowe wyzwania to zapraszamy dowspółpracy!

CFT Polska – Od ponad 20 lat zajmujemy się  świadczeniem usługw dziedzinach IT, takich jak: rozwój oprogramowania, integracja i wspieraniesystemów, zarządzanie projektami oraz zapewnienie jakości systemówinformatycznych. Posiadamy biura w Chicago, Warszawie, Białymstoku oraz wBydgoszczy.

W związku z dynamicznym rozwojem naszych projektów firmaCFT Polska, poszukuje

Miejsce pracy: Białystok
Numer refencyjny: J/And/BIA

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na stanowisku Programista Android

będziebrała aktywny udział w procesie projektowania, implementacji, rozwojuzaawansowanych rozwiązań informatycznych

Od Kandydatów oczekujemy:
  • znajomość Java SE oraz zagadnień programowania obiektowego
  • znajomość platformy Android oraz Android SDK
  • znajomość języka angielskiego,
  • chęć poszerzania swojej wiedzy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • wykształcenie wyższe techniczne
Oferujemy:
  • pracę na pełen etat
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • udział w międzynarodowych projektach
  • możliwość uczestniczenia w projektach nie tylko jako programista, ale również konsultant analityk
  • atrakcyjne warunki finansowe, adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • przyjazną atmosferę w pracy
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182).