Najnowsze oferty pracy

  • Architekt rozwiązań it

    PKO Bank Polski   Warszawa, Chmielna 89    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista mid / senior / ekspert  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Na co dzień w naszym zespole: projektujesz złożone systemy IT, uwzględniając wymagania biznesowe, technologiczne i operacyjne, tworzysz diagramy i modele architektury (np. diagramy UML) przedstawiające strukturę systemów oraz relacje między ich komponentami, ustalasz standardy i wytyczne...
Zobacz więcej ofert pracy

Programista Android

Team Connect Sp. z o.o.
Łódź
praca stacjonarna
4018 dni temu

Team Connect jest nowoczesną, prężnie rozwijająca się spółką działającą na dynamicznie zmieniającym się rynku usług. Wychodzimy naprzeciw zapotrzebowaniom naszych Klientów, oferujemy szereg usług w ramach strategicznego doradztwa IT. Pomagamy i doradzamy we wszelkich działaniach związanych z szeroko pojętymi procesami informacyjnymi. Do każdego projektu staramy się dobrać unikalne propozycje i rozwiązania.

Miejsce pracy: Łódź

Nr Ref.: TC/AND/LOD

Zadania:
  • Udział w projektach aplikacji mobilnych na platformę Android dla klientów z sektora finansowego i telekomunikacyjnego
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Min. 2-letnie doświadczenie w programowaniu aplikacji mobilnych na system Android
  • Dobra znajomość języka Java
  • Znajomość dobrych praktyk programistycznych
  • Znajomość OOP oraz wzorców projektowych
  • Mile widziane publikacje w Android Market
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji
  • Umiejętność pracy w zespole i wysoka motywacja do pracy
Nasz klient oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość wyboru formy zatrudnienia
  • Rozwój kwalifikacji poprzez realizację projektów dla liderów branży finansowej i telekomunikacyjnej
  • Benefity (m.in. opieka medyczna, kursy językowe, pakiety sportowe)