Zobacz więcej ofert pracy

Programista Analityk (Sharepoint)

POLPHARMA S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
3237 dni temu
Miejsce pracy: Warszawa

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:
  • Analiza, projektowanie i implementacja systemów informatycznych
  • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania wdrożonych aplikacji oraz wprowadzanie ulepszeń w ich działaniu
  • Opracowywanie niezbędnej dokumentacji projektowej
  • Szkolenie użytkowników w zakresie wykorzystania aplikacji
OCZEKIWANIA:
  • Wykształcenie wyższe informatyczne
  • Umiejętność programowania w C#, ASP.NET poparta minimum 2-letnim doświadczeniem
  • Znajomość systemów baz danych (MS SQL lub Oracle)
  • Bardzo dobra znajomość .NET
  • Duże doświadczenie w tworzeniu aplikacji na Sharepoint
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Nastawienie na klienta wewnętrznego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziana znajomość języka rosyjskiego
OFERUJEMY:
  • Współtworzenie sukcesu polskiej, nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmy farmaceutycznej
  • Uczestnictwo w tworzeniu długofalowej strategii rozwoju firmy
  • Konkurencyjne i motywujące wynagrodzenie
  • Najnowsze programy szkoleniowe
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy - laptop oraz telefon służbowy
  • Bogaty pakiet świadczeń

Poznaj

Odważnie wybiegamy w przyszłość, co sprawia, że jesteśmy czołowym zawodnikiem w obszarze farmacji. Nasz cel - dbanie o zdrowie - realizujemy dzięki wspólnemu działaniu wszystkich naszych zespołów od Produkcji po Sprzedaż. Możesz zostać częścią jednego z nich.