Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Programista ABAP/Konsultant SAP

Infolet Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
5385 dni temu

Ogłoszenie numer: 81334, z dnia 2009-11-17

Infolet Sp. z o.o. - Personnel Solutions jest firmą doradztwa personalnego i agencją pracy tymczasowej specjalizującą się w rekrutacji oraz udostępnianiu pracowników dla międzynarodowych korporacji oraz dużych i małych firm. Posiadamy doświadczenie w projektach dla branż: * Informatyka i Telekomunikacja, * Finanse, Bankowość, Ubezpieczenia, * Inżynieria i Produkcja, * Budownictwo (drogowe i mieszkaniowe), * Sprzedaż, Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: PR/ABAP/1009

Opis stanowiska

- zarządzanie lub częściowe zarządzanie międzynarodowymi projektami w technologii SAP Netweaver w różnych branżach; - tworzenie, rozwój i wsparcie aplikacji przy użyciu technologii SAP Netweaver m.in. SAP - ABAP, Webdynpro, Adobe PDF forms, Web service BSP i  Object ABAP; - przeprowadzanie, koordynacja i kontrola jakości rozwoju aplikacji w ramach międzynarodowych centr rozwoju (Nearshoring) w jednym z wybranych obszarów: Guided Procedures, WebDynpro for Java/ABAP, Adobe Flex, Universal Worklist lub  Visual Composer; - integracja aplikacji SAP z aplikacjami nie-SAPowymi przy użyciu technologii SAP Netweaver;

Wymagania

- m.in. 5 lat doświadczenia w obszarze technologii SAP; - doskonała znajomość języka programowania ABAP (w tym ABAP-OO); - znajomość wybranych modułów (SD, MM, FI, CO, SCM, CRM); - znajomość metodologii rozwoju oprogramowania i wszystkich aspektów software lifecycle; - doświadczenie w projektowaniu, wdrażaniu i testowaniu aplikacji; - znajomość metodologi software development dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego; - gotowość do częstych wyjazdów służbowych znajomość technologii Java Basis, J2EE mile widziana; - znajomość rynku niemieckojęzycznego mile widziana;

Oferujemy

- szeroki program szkoleń w zakresie realizowanych zadań;  - praca w dobrze zorganizowanym, kompetentnym zespole; - system motywacyjny, w którym wielkość wynagrodzenia zależy zarówno od poziomu kompetencji jak aktywności; - bogaty pakiet socjalny (m.in. prywatną opiekę medyczną); - niezbędne narzędzia pracy konsultanta: samochód służbowy, laptop, telefon;