Najnowsze oferty pracy

  • Developer

    Rotenso - Grupa Thermosilesia   Ruda Śląska    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Będziesz odpowiedzialny/a za: projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań komputerowych; weryfikację i naprawę błędów w integracjach komputerowych; analizowanie wymagań biznesowych, opracowanie technicznych rozwiązań; testowanie, debugowanie, poprawianie błędów w oprogramowaniu;...
Zobacz więcej ofert pracy

PROGRAMIŚCI: PHP, JAVASCRIPT

Webmasters Pl
Zielona Góra
praca stacjonarna
4674 dni temu

Ogłoszenie numer: 171569, z dnia 2011-10-10

Firma wprowadzająca na rynek programy do zarządzania i tworzenia stron internetowych. Inne, dokładniejsze wiadomości po dłuższej współpracy.

Miejsce pracy: Zielona Góra

Opis stanowiska

  • Pisanie programów do sklepów internetowych.
  • Pisanie programów do zarządzania.
  • Pisanie programów do tworzenia stron internetowych.
  • Uzupełnienia i zmiany w istniejących programach.
  • Znajomość któregoś z języków/programów: PHP, JavaScript, Ajax, MySQL Smarty, CSS, CMS,
  • Wymagane duże doświadczenie.

Wymagania

Profesjonaliści! Doświadczenie pozwalające na konkretną i szybką pracę. Wymagamy doświadczenia również do określenia realnego czasu i kosztów każdego przedsięwzięcia.

Oferujemy

  • Płace dostosowane do kwalifikacji.
  • Praca w zespole programistów, tylko w firmie i na sprzęcie firmowym.
  • Praca w biurze w Zielonej Górze lub we Wrocławiu.
  • Gwarantujemy dobre płace i długą współpracę
  • Po sześciu miesiącach możemy zaoferować możliwość pracy w Anglii w polsko-angielskim zespole.

Wynagrodzenie

Od 3000 do 12000 PLN