Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
PRODUKT MANAGER LEKÓW

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe s.c.
wielkopolskie, Wielkopolska/Cały kraj
praca stacjonarna
6135 dni temu

Ogłoszenie numer: 38389, z dnia 2008-01-01

Naszym Klientem jest MIĘDZYNARODOWA FIRMA Z BRANŻY MEDYCZNEJ, dla której poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie, Wielkopolska/Cały kraj

Nr Ref.: KAM /1112/07

Opis stanowiska

- Nawiązuje, utrzymuje i rozwija relacje z klientami Jest odpowiedzialny za sprzedaż i promocję leków; - Monitoruje i analizuje informacje o klientach, również z uwzględnieniem działalności konkurencji.; - Współuczestniczy w obsłudze klienta pośrednicząc w wymianie informacji pomiędzy klientem i poszczególnymi działami firmy; - Współuczestniczy w przygotowywaniu przetargów oraz ofert; - Uczestniczy w konferencjach, zjazdach, sympozjach, imprezach targowych itp. związanych z profilem działalności firmy; - Aktualizuje swoją wiedzę o prawno-finansowych uwarunkowaniach dializoterapii w Polsce, jak również na temat istniejących oraz nowych produktów wprowadzanych na rynek przez firmę oraz firmy konkurencyjne.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe - Znajomość dializoterapii i produktów firmy - Znajomość procedur przetargowych w służbie zdrowia - Prawo jazdy kategorii B - Umiejętność komunikacji interpersonalnej, negocjacji, umiejętność bezkonfliktowego rozwiązywania problemów, umiejętność analitycznego myślenia oraz szybkiego podejmowania decyzji

Oferujemy

- bardzo dobre warunki zatrudnienia, - zagraniczne i krajowe szkolenia, - rozwój profesjonalny w międzynarodowym środowisku.