Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Producy Manager

Headhunters Sp. z o.o.Oddział Katowice
dolnośląskie
praca stacjonarna
2731 dni temu

Ogłoszenie numer: 1518832, z dnia 2017-01-24

Headhunters Agencja Pracy to polska firma świadcząca usługi w zakresie konsultingu personalnego na rynku krajowym i zagranicznym. Trzon działalności Oddziału w Katowicach to procesy rekrutacyjno - selekcyjne głównie w oparciu o metodę direct oraz  executive search na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Headhunters figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 10079.

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

  • zbieranie i analiza informacji rynkowych w Polsce i Europie Centralnej,
  • zbieranie i analiza informacji rynkowych,
  • nadzorowanie rynku zbytu, sporządzanie zestawień produktywności,
  • obsługa bieżących spraw związanych ze sprzedażą,
  • monitoring działań konkurencji,
  • sporządzanie rachunku zysków i strat,
  • kontakty z firmami Grupy i dostawcami, prowadzenie negocjacji handlowych w zakupie,  dbałość o rentowność asortymentu,
  • doradztwo i wsparcie techniczne dla współpracowników i klientów.

Wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie handlowe w branży,
  • wykształcenie wyższe inżynierskie i znajomość produktów,
  • komunikatywności, otwartość,
  • kompetencje negocjacyjne, doskonała organizacja pracy,
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego,
  • znajomości pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • atrakcyjny system wynagrodzenia,
  • duże możliwości rozwoju w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej organizacji
  • niezbędne narzędzia pracy.