Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Production Manager

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
wielkopolskie, Okolice Krzyża Wielkopolskiego
praca stacjonarna
6431 dni temu

Ogłoszenie numer: 27243, z dnia 2007-03-12

Nasz Klient to koncern międzynarodowy działający w przemyśle samochodowym .

Miejsce pracy: wielkopolskie, Okolice Krzyża Wielkopolskiego

Nr Ref.: PMT/2012/06

Opis stanowiska

- Odpowiedzialność za skuteczne zarządzanie powierzonym obszarem produkcji; - Planowanie i realizacja procesów produkcji; - Kontrolowanie, nadzorowanie i kierowanie zespołem pracowników; - Odpowiedzialność za optymalizację procesów produkcyjnych; - Dbanie o prawidłowe przestrzeganie procedur jakościowych; - Realizacja zadań wspólnie z innymi działami: logistyki, utrzymania ruchu, kontroli jakości.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe techniczne; - Wieloletnie doświadczenie w firmie produkcyjnej – min. 6 lat (preferowane w przemyśle samochodowym); - Bardzo dobra znajomość języka angielskiego; - Bardzo dobra znajomość narzędzi jakościowych; - Wiedza z zakresu procesów produkcyjnych; - Znajomość narzędzi i metod optymalizacji procesów produkcyjnych (m.in.: Six Sigma, Keizen, 5S); - Zdolności w budowaniu i zarządzaniu zespołem pracowników; - Doświadczenie w realizowaniu projektów produkcyjnych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

- Stabilne zatrudnienie w międzynarodowym środowisku; - Ciekawa i odpowiedzialna praca dla firmy o mocnej i znanej marce na rynku; - Szerokie możliwości rozwoju.