Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Production Manager

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
wielkopolskie, Wielkopolska, ok. 90 km od Poznania
praca stacjonarna
6473 dni temu

Ogłoszenie numer: 25915, z dnia 2007-01-29

Nasz Klient to firma produkcyjna należąca do międzynarodowej grupy kapitałowej

Miejsce pracy: wielkopolskie, Wielkopolska, ok. 90 km od Poznania

Nr Ref.: PMK/0806/06

Opis stanowiska

- kierowanie produkcją, - analizowanie procesów zachodzących w zakładzie i usprawnianie ich, - zapewnianie zdolności produkcyjnych w zależności od spływających zamówień, - zapewnianie wykonania zadań produkcyjnych, - kontrolowanie, nadzorowanie i kierowanie pracownikami, - kontrolowanie kosztów produkcji, - ocenianie pracowników i wyznaczanie im celów zawodowych, - realizowanie programu wymiany know-how, - dbanie o prawidłowe przestrzeganie procedur jakościowych, - zabezpieczanie przestrzegania przepisów BHP i Ppoż., - raportowanie do Operations Managera.

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne, - wiedza z zakresu zarządzania produkcją poparta doświadczeniem, - doświadczenie 3-5 lat na stanowisku zarządzającego produkcją, - bardzo dobra znajomość j. angielskiego, znajomość MS Office, - znajomość zagadnień z zakresu: zarządzania produkcją, zarządzania zasobami ludzkimi, - znajomość systemów klasy ERP.

Oferujemy

- ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku, - atrakcyjne warunki zatrudnienia, - dostęp do know-how koncernu, - samochód służbowy, telefon komórkowy, pakiet ubezpieczeń, mieszkanie służbowe.