Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Production Engineering Manager

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
wielkopolskie, ok. 100 km od Poznania.
praca stacjonarna
6365 dni temu

Ogłoszenie numer: 29556, z dnia 2007-05-18

Nasz Klient to międzynarodowy koncern, obecny na rynkach całego świata, lider w produkcji akcesoriów, kierujący swoje produkty do wyższej klasy samochodów.

Miejsce pracy: wielkopolskie, ok. 100 km od Poznania.

Nr Ref.: PEM/2404/07

Opis stanowiska

ZADANIA : - Nadzór nad dostawą i montażem maszyn produkcyjnych ; - Szkolenia personelu z zakresu obsługi i eksploatacji maszyn; - Nadzorowanie produkcji części prototypowych ; - Opracowanie i wdrożenie odpowiednich procedur produkcji; - Zaopatrzenie produkcji w narzędzia do produkcji; - Monitorowanie nowych trendów produkcyjnych na rynku; - Raportowanie w systemie MRP technicznych wyników produkcji; - Projektowanie procesów dla nowych projektów produkcyjnych; - Wsparcie techniczne w procesie produkcji; - Ścisła współpraca z działem utrzymania ruchu.

Wymagania

- Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku inżynierskim ( preferowana branża metalowa bądź automotive); - Wykształcenie wyższe techniczne; - Bardzo dobra znajomość branżowego języka angielskiego; - Doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu bądź we współpracy z działem utrzymania ruchu; - Bardzo dobra znajomość budowy maszyn; - Znajomość procesu obróbki skrawaniem; - Dobra znajomość zasad i metod optymalizacji produkcji DFM, DFA, FME; - Zaangażowanie w pracę oraz umiejętność pracy w zespole; - Wysokie umiejętności zarządzania pracą własną i podległego zespołu; - Dobra znajomość organizacji pracy w firmie produkcyjnej; - Umiejętność analitycznego myślenia ; - Wysokie umiejętności interpersonalne; - Komunikatywność, elastyczność, mobilność; - Gotowość do zmian; - Mile widziana umiejętność obsługi programu Cad lub Autocad;

Oferujemy

- Duże możliwości rozwoju zawodowego; - Aktywne uczestnictwo w rozwoju firmy poprzez unikalne testy produktów; - Pracę pełną wyzwań w międzynarodowej korporacji; - Szkolenie krajowe i zagraniczne;