Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Product Marketing Director

IPK sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4912 dni temu

Nasz klient to firma o zasięgu globalnym, obecna w 100 krajach świata na 5 kontynentach, wszechstronny specjalista oferujący kompletne rozwiązania transportowe dla swoich klientów. Firma pracuje nad nowatorskimi technologiami pomagającymi w pracy firmom transportowym i ich kierowcom.
W chwili obecnej, dla naszego Klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: PMD-AW/03/11/praca

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • zarządzanie zespołem;
  • rozwój produktów;
  • współpraca z mediami w zakresie zapewnienia informacji medialnej przy wdrożeniu i promowaniu produktu (prasa, telewizja, Internet);
  • prowadzenie wsparcia technicznego sprzedaży na szczeblu lokalnym;
  • planowanie i realizowanie długoterminowych procesów związanych z produktem (analiza rynku, plan strategiczny, rozwój oferty, udział w ocenie przyszłych ofert dla klientów).

Oczekiwania:

  • doświadczenie w zakresie pracy na stanowisku product managera w branży technicznej, motoryzacyjnej (części - samochody ciężarowe) lub w marketingu – 5 lat;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży automotive – trucks: min. 2 lata;
  • doświadczenie w zarządzaniu – zespołem i projektem;
  • wysokie umiejętności prezentacyjne;
  • doświadczenie w opracowywaniu i realizacji planów wprowadzenia produktu na rynek;
  • doświadczenie w planowaniu strategii nowych produktów dla firmy;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny;
  • mile widziane: doświadczenie w zarządzanie projektem wdrażania samochodów ciężarowych lub części zamiennych do samochodów ciężarowych na rynek.

IPK Sp. z o.o.
ul. Reja 13/15,
81-874 Sopot

Biuro IPK Sp. z o.o.
w Warszawie

ul. Mariensztat 8,
00-302 Warszawa

we Wrocławiu

ul. Podwale 62,
50-010 Wrocław

w Poznaniu

ul. Janickiego 20b/45,
60-542 Poznań

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, DZ.U. nr 133, poz.833)". Nr rej.: 656