Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
PRODUCT MANAGER

DAX COSMETICS Sp. z o.o.
mazowieckie, Duchnów, gmina Wiązowna k/Warszawy
praca stacjonarna
5698 dni temu

Ogłoszenie numer: 53038, z dnia 2008-12-09

Wiodąca polska firma kosmetyczna

Miejsce pracy: mazowieckie, Duchnów, gmina Wiązowna k/Warszawy

Opis stanowiska

- analiza rynku, segmentów, konkurencji i potrzeb konsumenta - tworzenie i realizacja planów marketingowych dla serii produktów - współpraca z agencjami, wydawnictwami i podwykonawcami w zakresie produkcji materiałów reklamowych

Wymagania

- ok. 2-letnie doświadczenie zdobyte w dziale marketingu na podobnym stanowisku, najchętniej w firmie kosmetycznej - studia na kierunkach: marketing, zarządzanie, ekonomia - kreatywność, samodzielność, dobre zdolności prezentacyjne i organizacja pracy - dobra znajomość jęz. angielskiego oraz MS Office (Word, PowerPoint, Excel) - prawo jazdy kat. B i własny środek transportu (konieczne dojazdy do siedziby firmy pod Warszawą)

Oferujemy

- stałą pracę w pełnym wymiarze godzin w solidnej firmie oraz przyjaznym zespole - samodzielność i zdobycie doświadczenia w marketingu strategicznym i operacyjnym - możliwość kreowania wizerunku produktów oraz realny wpływ na asortyment firmy