Zobacz więcej ofert pracy

Product Manager

Passus sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5821 dni temu

Ogłoszenie numer: 50579, z dnia 2008-10-10

Firma Passus Sp. z o.o. działająca w branży informatyczno-telekomunikacyjnej jest trzykrotnym laureatem nagrody Gazele Biznesu oraz finalistą konkursu Inwestycja w Kadry. Obecnie firma uczestniczy w programie „Przedsiębiorstwo Fair Play" 2008. W związku z rozwojem projektów poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: PPM/09/08

Opis stanowiska

  • obsługa kluczowych Klientów - zarówno w zakresie handlowym, jak i podstawowym technicznym
  • współpraca z dostawcami krajowymi i zagranicznymi
  • wyszukiwanie nowych produktów i wprowadzanie ich na rynek
  • monitorowanie działań konkurencji na rynku produktów telekomunikacyjnych
  • przeprowadzanie analiz sprzedaży
  • przygotowywanie strategii sprzedażowych produktów i kontaktów z działem marketingu

Wymagania

  • posiadają łatwość nawiązywania kontaktów i utrzymywania dobrych relacji z Klientami
  • nie boją się wyzwań
  • umiejętnie radzą sobie ze stresem oraz w trudnych sytuacjach
  • posiadają dobrą znajomość języka angielskiego
  • posiadają prawo jazdy kat. B
  • sprawnie posługują się pakietem MS Office
Znajomość branży oraz sektora telekomunikacyjnego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie z długoletnią tradycją na rynku IT
  • Dobrą atmosferę - partnerskie relacje nastawione na budowanie zespołu i współpracę
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Pakiet socjalny