Zobacz więcej ofert pracy

Product Manager

Media Office Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5992 dni temu

Ogłoszenie numer: 40289, z dnia 2008-02-19

Media Office, warszawska spółka działająca w branży nowych technologii, dostawca urządzeń i rozwiązań mobilnych, producent oprogramowania w związku z obraną strategią ukierunkowaną na rozwój, poszukuje doświadczonego i wysoce zmotywowanego kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: PM_1

Opis stanowiska

Podstawowym celem osoby zatrudnionej na stanowisku będzie poszukiwanie nowości produktowych, nawiązywanie i podtrzymywanie współpracy z producentami, koordynowanie działań związanych z wprowadzaniem nowości na rynek: m.in. ustalanie strategii sprzedaży dla danych produktów, szkolenia handlowców, aktualizacja stron internetowych o opisy produktów, newsy, przygotowywanie materiałów promocyjnych.

Wymagania

Poszukujemy:  Osoby twórczej, pełnej energii i zaangażowania  Człowieka radzącego sobie z przeciwnościami, traktującego problemy jak wyzwania  Samodzielnego i dobrze zorganizowanego indywidualisty, umiejącego podejmować trudne decyzje i brać za nie odpowiedzialność  Pracownika dążącego do zrealizowania założonych celów  Partnera do wspólnych poszukiwań, którego zainteresowania podążają w kierunku nowych technologii Oczekujemy:  Przynajmniej 1 rok doświadczenia w kilku fazach zarządzania marketingiem i produktem (badania rynkowe, analizy dotyczące konkurencji, ustalanie cen czy kanałów dystrybucji)  Doświadczenie w pracy przy sprzedaży produktów za pośrednictwem hipermarketów i dużych hurtowni  Wiedza z zakresu komunikacji marketingowej i stymulowania popytu (obejmuje reklamę i promocję, reklamę w punkcie sprzedaży, strategie opracowania kanałów zbytu i marketing internetowy)  Mile widziane wykształcenie wyższe  Znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodne prowadzenie rozmów i korespondencji z zagranicznymi partnerami

Oferujemy

Uczestnictwo w wielu ciekawych projektach Dostęp do najnowszych technologii Atrakcyjne wynagrodzenie (stałe oraz różnego rodzaju premie) Różne formy zatrudnienia