Zobacz więcej ofert pracy

Product Manager

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
Poznań
praca stacjonarna
6521 dni temu

Ogłoszenie numer: 24942, z dnia 2006-12-11

Nasz Klient to firma z branży motoryzacyjnej

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: PMN/2011/06

Opis stanowiska

- osiąganie wyznaczonych celów sprzedaży; - przygotowywanie ofert i prezentacji dla klientów; - prowadzenie szkoleń dla klientów po przeprowadzonym wdrożeniu; - przygotowywanie raportów dla Zarządu Spółki; - współtworzenie Polityki Jakości.

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne; - min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej; - prawo jazdy kat. B; - min. dobra znajomość j. angielskiego i/lub niemieckiego.

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie; - szkolenia; - dostęp do narzędzi marketingowych; - narzędzia niezbędne do pracy (samochód, laptop, tel. komórkowy).