Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Product Manager w Sklepie Internetowym Bajkowo.pl

POLUSA Sp. z o.o.
Wrocław, Wrocław lub Warszawa
praca stacjonarna
6401 dni temu

Ogłoszenie numer: 25549, z dnia 2007-01-05

POLUSA s. z o.o. specjalizuje się w prowadzeniu sprzedaży internetowej od 2003 roku. Prowadzimy takie sklepy jak www.techmarket.pl oraz www.bajkowo.pl. Oddział I-DOTCOM zajmuje się projektowanie sklepów internetowych dla firm w Polsce i w USA. Łaczna sprzedaż w roku 2006 przektoczyła już 7 mln PLN.

Miejsce pracy: Wrocław, Wrocław lub Warszawa

Nr Ref.: PM-B1

Opis stanowiska

W związku z szybkim rozwojem sklepu internetowego Bajkowo.pl firma POLUSA sp. z o.o. poszukuje osób na stanowisko Product Managera. Project Manager tworzy ofertę produktów z branży zabawki i artykuły dla dzieci w sklepie internetowym http://www.bajkowo.pl W ramach tego stanowiska wchodzą następujące obowiązki: - zbieranie ofert od producentów i hurtowni - wprowadzanie oferty do skleu internetowego - ustalanie cen produktów i marży, negocjowanie cen z dostawcami - porównywanie cen z konkurencja - współpraca promocyjno marketingowa z producentami - śledzenie popularności poszczególnych produktow i ustalanie promocji - planowanie zakupów na popularne produkty

Wymagania

- Doświadczenie w pracy w branży handlowej i rynku zabawek - Doskonała znajomość internetu i sposobu sprzedaży przez internet - Biegła obsługa komputera - Dobre cechy komunikacyjne i umiejętność samodzielnej pracy

Oferujemy

- Ciekawa praca w dynamicznym zespole - Możliwość samodzielnego działania - Doskonalenie kwalifikacji - Atrakcyjne warunki płacy oraz prowizje od sprzedaży