Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Product Manager (Rozwój Produktów i Usług)

InfoMonitor Biuro Informacji Gospodarczej S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
5540 dni temu

Ogłoszenie numer: 65633, z dnia 2009-05-20

który dostarcza sektorowi finansowemu i przedsiębiorcom narzędzia do minimalizowania ryzyka biznesowego i odzyskiwania należności poszukuje do swojej siedziby w Warszawie osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: Ref . IM/PDM

Opis stanowiska

  • Analiza rynku w zakresie produktów/usług konkurencji - identyfikowanie sytuacji rynkowej,
  • Ustalanie i analiza oferty firmy na rynkach: detalicznym i klientów strategicznych,
  • Dokonywanie zmian w istniejących produktach/usługach,
  • Współpraca z dostawcami rozwiązań IT w zakresie funkcjonalności systemów,
  • Współpraca z klientami strategicznymi w zakresie rozwiązań technologicznych,
  • Przygotowywanie analiz, ofert i prowadzenie prezentacji.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie marketingu, socjologii lub informatyki,
  • Min. rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie sektora finansowego lub usług internetowych/telekomunikacyjnych,
  • Dobrej znajomości obszarów: cyklu życia produktów, upsellingu, crossellingu, rentowności produktu i rynku, analizy biznesowej, optymalizacji procesów, praktycznych aspektów zarządzania marką,
  • Umiejętności zarządzania projektami rozwojowymi,
  • Podejścia analitycznego do badań i praktycznego wykorzystywania analiz rynkowych,
  • Doskonałych zdolności komunikacyjnych i umiejętności pracy zespołowej,
  • Praktycznej znajomości MS Office (Word, Excel, Power Point, Outlook, Project),
  • Znajomości języka angielskiego,.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji i umiejętności,
  • Odpowiedzialne stanowisko pracy oraz duży zakres samodzielności,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • Możliwość korzystania z pakietu medycznego.