Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
PRODUCT MANAGER (PC)

Recruit.pl
Wrocław
praca stacjonarna
4961 dni temu
recruit_top.jpg

Dla naszego Klienta, spółki akcyjnej z Wrocławia, szukamy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Wrocław
nr. ref. PM/pWW/11/10

Zadania:
  • realizowanie codziennych zadań w zakresie sprzedaży towarów (laptopy, podzespoły PC, komponenty, procesory, karty graficzne, dyski twarde etc)
  • rozwijanie grupy produktowej oraz produktów pokrewnych
  • nawiązywanie, utrzymywanie i rozwijanie kontaktów handlowych z klientami i dostawcami
  • regularne przekazywanie klientom informacji o sprzedawanych produktach oraz bieżącej ofercie
  • analiza nowych klientów pod kątem potencjału i wiarygodności
  • kontrola stanu i rotacji przydzielonych produktów
  • poszukiwanie i wdrażanie nowych produktów do sprzedaży
  • analiza działań konkurencji
  • organizowanie akcji promocyjnych
  • bieżące raportowanie przełożonym z wykonywania powierzonych obowiązków
  • prowadzenie negocjacji handlowych z kontrahentami działu

  • Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość rynku podzespołów PC
  • doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą (m.in. planowanie sprzedaży)
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego

  • Oferujemy:
  • duże możliwości rozwoju zawodowego
  • miłą atmosferę w pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • recruit_bottom2.jpg