Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
PRODUCT MANAGER (oświetlenie)

Recruit.pl
Wrocław
praca stacjonarna
4874 dni temu
recruit_top.jpg

Nasz klient, dystrybutor sprzętu elektronicznego, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów/ kandydatek na stanowisko:

Wrocław
nr. ref. PO/pWW/02/11

Zadania:

- planowanie i realizacja polityki sprzedażowej i promocyjnej dla podległej grupy produktowej (m.in. żarówki, świetlówki, diody LED, lampy)

- uczestniczenie w budowaniu programów marketingowych produktu

- tworzenie i wdrażanie akcji promocyjnych dla produktu

- realizacja krótko i długoterminowych strategii sprzedaży produktu

- nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z dostawcami

- analiza rynku i działań konkurencji

- współpraca z innymi działami firmy w zakresie tworzenia strategii sprzedaży i promocji dla powierzonej linii produktów

Wymagania:

- mile widziane wykształcenie wyższe

- doświadczenie na podobnym stanowisku

- znajomość branży oświetleniowej

- mile widziane doświadczenie w marketingu i trade marketingu

- profesjonalizm i kreatywność

Oferujemy:

- duże możliwości rozwoju zawodowego

- miłą atmosferę w pracy

- atrakcyjne wynagrodzenie

- ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie

recruit_bottom2.jpg