Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
PRODUCT MANAGER IT

Recruit.pl
Wrocław
praca stacjonarna
4879 dni temu
recruit_top.jpg

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy, dystrybutora sprzetu elektronicznego, poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Wrocław
nr. ref. PM/pWW/02/11

Zadania:

- realizowanie codziennych zadań w zakresie sprzedaży towarów

- rozwijanie grupy produktów IT

- nawiązywanie, utrzymywanie i rozwijanie kontaktów handlowych z klientami i dostawcami

- regularne przekazywanie klientom informacji o sprzedawanych produktach oraz

bieżącej ofercie

- kontrola stanu i rotacji przydzielonych produktów

- poszukiwanie i wdrażanie nowych produktów do sprzedaży,

- bieżące raportowanie przełożonym z wykonywania powierzonych obowiązków

- prowadzenie negocjacji handlowych z odbiorcami i dostawcami

- tworzenie i realizowanie strategii handlowej

- monitoring i analiza rynku oraz działań konkurencji

Wymagania:

- min. średnie wykształcenie

- min. 2-letnie doświadczenie na pdoobnym stanowisku

- komunikatywna znajomość j. angielskiego

- znajomość produktów IT (Asus, HP, Lenoro, Acer itp.)

- dobra znajomość rynku IT w Polsce

- mile widziane prawo jazdy kat. B

- wysoko rozwiniete zdolności interpersonalne

- samodzielność, profesjonalizm i kreatywność

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie

- ciekawe wyzwania i mozliwość ciągłego rozwoju

- pakiet socjalny

- miłą atmosferę w miejscu pracy

recruit_bottom2.jpg