Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
PRODUCT MANAGER IT / GSM / RTV / AGD

Recruit.pl
Wrocław
praca stacjonarna
4712 dni temu
recruit_top.jpg

Dla naszego Klienta, dystrybutora sprzętu IT, poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Wrocław
nr. ref. PM/pWW/07/11

Zadania:
  • realizowanie codziennych zadań w zakresie sprzedaży towarów
  • rozwijanie podległej grupy produktowej oraz produktów pokrewnych
  • nawiązywanie, utrzymywanie i rozwijanie kontaktów handlowych z klientami i dostawcami
  • tworzenie planów sprzedaży i ich wykonania
  • prowadzenie negocjacji handlowych z dostawcami i klientami
  • koordynowanie sprzedaży do kluczowych klientów
  • kształtowanie polityki cenowej
  • nadzór nad terminowością dostaw
  • analiza parametrów rotacji magazynowej
  • opracowywanie informacji o produktach
  • tworzenie, wdrażanie i koordynacja działań marketingowych
  • analiza rynku i działań konkurencji
  • prowadzenie szkoleń dla handlowców i klientów firmy
  • raportowanie

Wymagania:
  • min. wykształcenie średnie
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • znajomość branży IT / GSM / RTV / AGD w Polsce
  • znajomość produktów IT / GSM / RTV / AGD
  • komunikatywność, energia
  • umiejętność pracy w zespole
  • profesjonalizm i zaangażowanie w wykonywaną pracę

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • liczne szkolenia organizowane przez pracodawcę i dostawców
  • dobre warunki pracy
  • możliwość rozwoju w prężnie rozwijającej się firmie

recruit_bottom2.jpg