Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
PRODUCT MANAGER (IT/elektronika)

Recruit.pl
Wrocław
praca stacjonarna
4913 dni temu
recruit_top.jpg

Dla naszego Klienta, dystrybutora z branży elektronicznej, poszukujemy kandydatów / kandydatek na stanowisko:

Wrocław
nr. ref. PMP/pWW/01/11

Zadania:
  • uczestniczenie w budowaniu programów marketingowych produktu
  • wdrażanie akcji promocyjnych dla produktu
  • realizacja krótko i długoterminowych strategii sprzedaży produktu
  • kontakt z polskimi i zagranicznymi kontrahentami
  • analiza działań konkurencji
  • bieżące raportowanie przełożonym z wykonywania powierzonych obowiązków
  • prowadzenie negocjacji handlowych z kontrahentami działu

Wymagania:
  • mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe: elektronika
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość branży IT i/lub branży elektronicznej
  • doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • mile widziane prawo jazdy kat.B

Oferujemy:
  • pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja)
  • ciekawe wyzwania zawodowe
  • nowoczesne narzędzia pracy

recruit_bottom2.jpg