Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
Product Manager / Handlowiec

IPK sp. z o.o.
pomorskie, Gdańsk i woj. pomorskie
praca stacjonarna
4809 dni temu

Dla naszego klienta – firmy o ugruntowanej pozycji w branży usług ochrony osób i mienia – poszukujemy Kandydata/-ki na stanowisko:

Nr ref.: PMH-TS/06/11/praca

Miejsce pracy: Gdańsk i woj. pomorskie

Opis stanowiska:
  • sprzedaż usług systemu monitoringu satelitarnego GPS pojazdów i fachowe doradztwo tym zakresie,
  • pozyskiwanie nowych i utrzymywanie pozytywnych relacji z dotychczasowymi klientami,
  • analiza rynku i konkurencji,
  • współtworzenie polityki marketingowej w zakresie produktów systemu monitoringu satelitarnego GPS,
  • realizacja planów sprzedażowych.

Oczekiwania:

  • wykształcenie minimum średnie (mile widziane techniczne),
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie sprzedającej systemy GPS lub doświadczenie na stanowisku serwisanta w autoryzowanym salonie samochodowym lub doświadczenie w sprzedaży ciągników siodłowych, maszyn,
  • umiejętności poparte doświadczeniem w zakresie przeprowadzenia rozmów z klientami,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • samodzielność i systematyczność,
  • zdolności organizacyjne,
  • zaangażowanie i zdolności komunikacyjne,
  • kreatywność i konsekwencja w działaniu,
  • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kat. B,
  • zainteresowanie motoryzacją.

Oferujemy:
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, komputer),
  • pracę w dynamicznym zespole.

IPK Sp. z o.o.
ul. Reja 13/15,
81-874 Sopot

Biuro IPK Sp. z o.o.
w Warszawie

ul. Mariensztat 8,
00-302 Warszawa

we Wrocławiu

ul. Podwale 62,
50-010 Wrocław

w Poznaniu

ul. Janickiego 20b/45,
60-542 Poznań

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, DZ.U. nr 133, poz.833)". Nr rej.: 656