Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Product Manager działu elektroniki użytkowej

Internet Mall Polska Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6261 dni temu

Ogłoszenie numer: 30529, z dnia 2007-06-25

Internet Mall Polska Sp. z o.o.Internet Mall Polska jest firmą z kapitałem zagranicznym, działającą na polskim rynku od 2005 roku, w sektorze e-commerce. Firma jest liderem w swojej branży. W chwili obecnej w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów do pracy.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: pm elektronika

Opis stanowiska

Osoba na proponowanym stanowisku odpowiedzialna będzie za zarządzanie sklepem internetowym z elektroniką użytkową wchodzącym w skład grupy www.mall.pl. Szczegółowy zakres obowiązków: - prowadzenie polityki sprzedaży (asortyment, ceny i dostawcy) - realizacja zamówień klientów oraz doradztwo - dbanie o właściwy wizerunek firmy

Wymagania

Kandydaci na w/w stanowisko powinni spełniać następujące wymagania: - doświadczenie zawodowe na stanowisku sprzedaży w branży elektroniki użytkowej (rtv, hifi) - znajomość pakietu biurowego MS Office- samodzielność, dokładność i sumienność w realizacji powierzonych zadań - umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność - wykształcenie minimum średnie - znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy

Oferujemy pracę w jednej z największych firm w swojej branży, dużą samodzielność pracy oraz możliwość wdrażania własnych pomysłów.