Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Product Manager ds. Systemów Klasy ERP

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
Poznań
praca stacjonarna
6451 dni temu

Ogłoszenie numer: 26650, z dnia 2007-02-20

Nasz Klient to firma dostarczająca zaawansowane rozwiązania informatyczne.

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: ERP/0404/06

Opis stanowiska

ZADANIA: - identyfikowanie potrzeb potencjalnych klientów na usługi branży IT (rynek aplikacji), - przygotowanie i koordynowanie prezentacji produktów oraz ofert handlowych, - tworzenie Planu Sprzedaży i uczestnictwo w jego realizacji, - analiza działań konkurencji, - doradztwo techniczno – handlowe, - przygotowywanie i prowadzenie konferencji z zakresu oferowanego produktu (systemy klasy ERP), - prowadzenie negocjacji handlowych.

Wymagania

- wiedza z zakresu systemów klasy ERP dla średniego segmentu rynku, ogólna wiedza na temat branży IT – trendów nowości, - mile widziana wiedza z zakresu funkcjonalności i rynku rozwiązań CRM i Hurtowni Danych, - min. 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku, - bardzo dobra obsługa komputera, - mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego, - prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

- pracę ambitną, dającą wiele satysfakcji, - duże możliwości rozwoju zawodowego, - szereg szkoleń doskonalących umiejętności interpersonalne, - stały dostęp do nowych technologii.