Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Product Manager ds. produktów na blok operacyjny

Mercator Medical S.A.
dolnośląskie
praca stacjonarna
5111 dni temu

Ogłoszenie numer: 105341, z dnia 2010-07-19

W związku z rozszerzeniem asortymentu i rozwojem, firma handlowa działająca w branży medycznej poszukuje pracownika

Miejsce pracy: dolnośląskie

Nr Ref.: PM/NW

Opis stanowiska

  • Product Manager ds. produktów na blok operacyjny.
  • Preferowane miejsce zamieszkania: Polska Południowa

Wymagania

  • wykształcenie medyczne
  • znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w międzynarodowym środowisku pracy
  • co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomość środowiska medycznego w szpitalach, zwłaszcza bloku operacyjnego
  • znajomość rynku produktów włókninowych, zwłaszcza obłożeń chirurgicznych
  • samodzielność
  • kreatywność i zaangażowanie w powierzone zadania
  • umiejętności szkoleniowe
  • motywacja do rozwoju zawodowego
  • otwartość, komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów międzyludzkich
  • wysoka kultura osobista
  • gotowość do podróży służbowych- czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • pracę w miłej atmosferze
  • system szkoleń
  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • możliwość zatrudnienia na etacie lub własna działalność gospodarcza