Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Product Manager-Coatings

SOLVADIS POLSKA SP. Z O.O.
Wrocław
praca stacjonarna
6014 dni temu

Ogłoszenie numer: 39122, z dnia 2008-01-28

Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu solvadis s.a.r.l. z siedzibą w Luxemburgu. Przedmiotowym zakresem naszego działania jest dystrybucja surowców chemicznych oraz środków chemii przemysłowej i specjalistycznej.

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: product/solvadis/2008

Opis stanowiska

Product Manager - Coating ( miejsce pracy: Polska ) Zakres obowiązków: • Realizacja założonego indywidualnego planu sprzedaży • Utrzymywanie bieżących kontaktów handlowych z kontrahentami z kraju i z zagranicy • Pozyskiwanie nowych kontrahentów ( zakup-sprzedaż) • Negocjowanie umów i transakcji handlowych • Prowadzenie doradztwa technicznego dla klienta • Optymalizacja portfela produktowego • Monitorowanie działań konkurencji • Raportowanie • Monitorowanie i nadzór nad należnościami

Wymagania

Wymagania: • Wykształcenie wyższe – techniczne • Doświadczenie w branży chemii budowlanej, farb i lakierów lub pokrewnych • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego • Znajomości innych języków obcych będzie dodatkowym atutem • Umiejętność przeprowadzania analiz i badań rynkowych • Prawo jazdy Kat. B • Dobra obsługa komputera: Środowisko Windows, Pakiet MS Office, • Znajomość programów typu CRM - mile widziana Od kandydata oczekujemy: • Mobilności • Dyspozycyjności • Samodzielności • Terminowości • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów • Zdolności pracy pod presją • Odpowiedzialności w wykonywaniu powierzonych zadań • Dobrej organizacji pracy • Umiejętności pracy w zespole

Oferujemy

• Interesującą pracę w nowoczesnej firmie działającej w międzynarodowym otoczeniu; • Atrakcyjne wynagrodzenie • Praca w aktywnym i wymagającym środowisku • Dużą samodzielność w wykonywaniu zadań • Doskonałe możliwości rozwoju zawodowego; • Szkolenia stanowiskowe i językowe • Umowę o pracę