Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie
Product Engineering Director/Manager – produkcja elektroniki

HRK S.A.
lubuskie, Cała Polska
praca stacjonarna
4040 dni temu
HRK jest jedną z największych i najbardziej doświadczonych polskich organizacji doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Dostarczamy naszym klientom rozwiązania potrzebne na każdym etapie cyklu życia pracownika w organizacji – od rekrutacji i employer brandingu, poprzez ocenę i rozwój pracowników, obsługę kadr i płac, aż po outplacement. Istniejemy od 2000 roku i działamy w oparciu o zespoły dedykowane do obsługi poszczególnych branż i sektorów rynkowych oraz oddziały regionalne.

Firma, będąca potencjalnym pracodawcą w tym projekcie, jest międzynarodowym producentem elektroniki. Nasz Klient uczestniczy w realizacji najbardziej prestiżowych projektów w kategorii dostawcy sprzętu elektronicznego do branży Automotive oraz przemysłowej. Firma swoje usługi świadczy w oparciu o pracę najlepszych specjalistów i wykorzystanie najnowszych rozwiązań technologii, które również sama tworzy. Jej stabilność budowana jest na innowacyjności i rzetelności. Obecnie w związku z nowymi projektami poszukujemy osoby na stanowisko:

Product Engineering Manager / Director
cała Polska

Zakres obowiązków:

  • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z Klientem w odniesieniu do rozwoju współpracy biznesowej
  • zarządzanie zespołem inżynierów produktu
  • współpraca z działami operacyjnymi w celu maksymalizacji wyników produkcji i sprzedaży, przy uwzględnieniu potrzeb Klienta
  • monitorowanie kosztów: Excess, Obsolete, Extra Cost, Overdue oraz przywództwo we wdrażaniu planów poprawy mających na celu minimalizację ryzyka
  • koordynowanie operacji handlowych (budżet, jakość, termin)
  • nadzorowanie planu akcji poaudytowych Klienta

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe preferowane elektroniczne
  • rozwinięte kompetencje menadżerskie
  • gruntowna wiedza z zakresu produkcji sprzętu elektroniczego - warunek konieczny
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie zaawansowanym – warunek konieczny
  • doświadczenie w zarządzaniu relacjami z Klientem
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem inżynierów
  • orientacja biznesowa w podejściu do problemów i w działaniu
  • komunikatywność i otwartość w relacjach z Klientem
  • dobra samoorganizacja pracy oraz zdolność logicznego i analitycznego myślenia
  • Gotowość do relokacji w miejsce pracy

Nasz Klient oferuje:

  • ciekawą pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • samodzielne stanowisko w międzynarodowej organizacji
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • bogaty pakiet szkoleń i benefitów

Proszę o przesłanie aplikacji poprzez klikniecie w przycisk poniżej:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych firmy HRK S.A z siedzibą w Warszawie przy Pl. Bankowym 2 w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

Zapewniamy pełną dyskrecję.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.