Zobacz więcej ofert pracy

Prezes Zarządu

Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa "Żoliborz Centralny"
Warszawa
praca stacjonarna
6086 dni temu

Ogłoszenie numer: 40116, z dnia 2008-02-19

Zarządzamy i administrujemy zasobami mieszkaniowymi i usługowymi Około 4000 mieszkańców Ponad 130 lokali użytkowych 15 kolonii

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Zarządzanie i administrowanie Spółdzielnią Kierowanie Pracami Zarządu i Biura Spółdzielni Współpraca z z członkami Spółdzielni

Wymagania

Wykształcenie wyższe potwierdzone dyplomem trzyletnim stażem pracy na stanowiskach kierowniczych. Pożądana znajomość problematyki Spółdzielczości i wspólnot mieszkaniowych. Aktualne zaświadczenie o stanie zdrowia (wydane przez lek. medycyny pracy). Zaświadczenie o niekaralności. Przedstawienie posiadanych opinii i kwalifikacji. Przedstawienie koncepcji pracy na stanowisku PREZESA. Licencja Zarządcy Nieruchomości mile widziana.

Oferujemy

Warunki płacy i pracy będą ustalone po prezentacji programu przed Radą Nadzorczą