Najnowsze oferty pracy

  • Asystentka / Asystent Prezesa Zarządu

    Adamowscy Sp. z o.o.   Starogard Gdański    praca stacjonarna
    asystent  umowa o pracę  pełny etat   5 500 - 7 500 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    Twój zakres obowiązków: Wsparcie Prezesa Zarządu: Zapewnienie kompleksowego wsparcia administracyjnego i organizacyjnego dla Prezesa Zarządu w codziennej pracy oraz realizacji celów biznesowych. Zarządzanie Kalendarzem i Organizacja Spotkań: Planowanie i koordynacja spotkań, konferencji,...
Zobacz więcej ofert pracy

Prezes Zarządu

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Hutnik" w Zawierciu
Zawiercie
praca stacjonarna
3101 dni temu

Ogłoszenie numer: 1053925, z dnia 2016-04-22

Work&Business Solutions na zlecenie Spółdzielni Mieszkaniowej "Hutnik" w Zawierciu realizuje konkurs na stanowisko Prezesa Zarządu

Rada Nadzorcza Spółdzielni Mieszkaniowej „Hutnik” w Zawierciu
ogłasza konkurs na stanowisko:

Miejsce pracy: Zawiercie

Wymagania

Osoba przystępująca do konkursu powinna posiadać:

1. Wymagania konieczne:

a. dyplom ukończenia studiów wyższych w kierunku ekonomicznym, technicznym, prawnym,
b. co najmniej 2 letni staż pracy związany z zarządzaniem nieruchomościami,
c. nieprowadzenie działalności konkurencyjnej wobec Spółdzielni Mieszkaniowej „Hutnik",
d. brak wpisu do rejestru dłużników prowadzonego przez KRS i KRD,
e. niepodleganie ograniczeniu lub zakazowi pełnienia funkcji w organach zarządzających organizacji gospodarczych,
f. korzystanie z pełni praw publicznych,
g. posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych,
h. niekaralność,
i. brak konfliktu sądowego ze Spółdzielnią.

2. Dodatkowe preferencje:

a. znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem i kierowaniem zespołami pracowników oraz wiedza z zakresu prawa pracy,
b. znajomość prawnych i ekonomicznych aspektów funkcjonowania podmiotów gospodarczych,
c. znajomość przepisów z zakresu ustawy Prawo spółdzielcze oraz ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych,
d. znajomość obsługi komputera,
e. dyspozycyjność,
f. licencja zarządcy nieruchomościami,
g. doświadczenie w pozyskiwaniu finansowych środków zewnętrznych.

Oferta winna zawierać:

1. CV oraz list motywacyjny, informacje o sposobie kontaktowania się z kandydatem (adres korespondencyjny, telefon kontaktowy, e-mail),
2. odpis dyplomu ukończenia studiów wyższych,
3. dokumenty, w szczególności świadectwa pracy lub umowy o pracę, potwierdzające minimum 2-letni staż pracy związany z zarządzaniem nieruchomościami,
4. oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych,
5. oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych,
6. oświadczenie o niekaralności,
7. oświadczenie o braku wpisu do rejestru dłużników prowadzonego przez KRS i KRD,
8. oświadczenie o nie prowadzeniu przeciw kandydatowi postępowań karnych oraz karno -skarbowych przez uprawnione organy lub sąd,
9. oświadczenie o niepodleganiu ograniczeniu lub zakazowi pełnienia funkcji w organach zarządzających organizacji gospodarczych,
10. oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w zgłoszeniu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. tj. z 2015 poz.2135),
11. oświadczenie o nie prowadzeniu działalności konkurencyjnej wobec Spółdzielni.

Poznaj

WBS Sp. z o.o.

Work&Business Solutions jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych. Wyślij swoje CV i dołącz do najlepszych!