Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. Wynajmu i Sprzedaży

    Betonhub Sp. z o.o   Jawczyce (pow. warszawski zachodni, gm. Ożarów Mazowiecki)    praca mobilna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat   4 600 - 14 200 zł / mies. (w zal. od umowy)  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Prezes Zarządu Warszawa
Prezes Zarządu - specjalista ds prawnych lub specjalista ds marketingu

Szybka Gotówka sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
1442 dni temu

Ogłoszenie numer: 3595838, z dnia 2020-09-02

Firma Szybka Gotówka to duża Firma, która jest częścią wielofunkcyjnego holdingu.
Jedna z największych i najbardziej zaawansowanych technologicznie platform na rynku mikrokredytów.
Ponad 6 lat na polskim rynku, firma posiada bogate doświadczenie w szybko rozwijającym się sektorze biznesowym.
Zintegrowany system zarządzania.

Systemowe i technologiczne podejście do harmonogramu i do pracy.

Kariera w Szybka Gotówka

W ciągu 6 lat prowadzenia firmy na rynku usług finansowych uświadomiliśmy sobie, że to nasi pracownicy sprawiają, że jesteśmy najlepsi w swoim segmencie, a dzięki rozwojowi każdego z nas Firma też się rozwija i umacnia swoją pozycję na rynku. Wierzymy, że przyciągając najlepszych pracowników i zapewniając im możliwości rozwoju zawodowego, budujemy naszą Firmę, która jest wiarygodnym partnerem dla Klientów i stabilnym pracodawcą dla pracowników.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • reprezentacja firmy w kontaktach z Partnerami zewnętrznymi i organami administracyjnym;
  • otwarcie rachunków bankowych dla firmy;
  • analiza konkurencji;
  • monitorowanie i analiza zmian na rynku mikropożyczkowym;
  • modyfikowanie i usprawnianie nieefektywnych procesów;
  • wykonanie innych zadań w zależności od wykształcenia.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe prawnicze lub z zakresu zarządzania i marketingu;
  • gotowość do przyjęcia na siebie odpowiedzialności
  • komunikatywność i umiejętności negocjacyjne;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • zarządzanie stresem;
  • orientacja na wyniki;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie - możesz mieć bezpośredni wpływ na poziom swoich dochodów;
  • komfortowe środowisko pracy - dążymy do stworzenia optymalnego środowiska pracy;
  • rozwój zawodowy - oferujemy szkolenie zawodowe i możliwość zastosowania nowych wiedzy i umiejętności w firmie;
  • pracę w przyjaznej atmosferze - dużą wagę wracamy na rozwój naszej kultury korporacyjnej;
  • okazja do sprawdzenia się - możesz wziąć udział w wielu inicjatywach i projektach;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.