Zobacz więcej ofert pracy

Prezenterka TV

T-Invest Sp. z o.o.
warmińsko-mazurskie, cala polska
praca stacjonarna
4694 dni temu

T-Invest Sp. z o.o. ma już ponad 10 letnie doświadczenie na rynku najnowszych technologii internetowych. W naszych biurach w Poznaniu i Szczytnie pracują najlepsi specjaliści z dziedziny nowych technologii. Do naszych klientów zaliczają się największe firmy w kraju i za granicą. Naszą specjalnością są Google Apps dla Firm i związane z nią zadania. T-Invest Sp. z o.o. jest prekursorem w rozwiązaniach opartych o najnowsze technologie internetowe.

Dla naszego klienta z Niemiec, który planuje utworzenie siedziby w Polsce poszukujemy do nowych kanałów tematycznych osób na stanowisko:

Miejsce pracy: cala polska
Nr Ref.: 2011111001

Zadania:
  • Prowadzenie redakcji tematycznej, zaplanowanie programu.
  • Produkcja i przygotowanie materiałów filmowych.
  • Komunikacja z zarządem i kadra menadzerską.
  • Organizowanie terminów z partnerami biznesowymi i prowadzenie negocjacji.
Wymagania:
  • Doświadczenie w komunikacji z mediami.
  • Znajomość jakiegoś języka obcego w stopniu komunikatywnym.
  • Pewność siebie.
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów.
  • Chętnie osoby pragnące rozpocząć swoja karierę w mediach.
  • Osoby posiadające jakąś pasje prosimy o jej opisanie w nadesłanych zgłoszeniach.
Oferujemy:
  • Praca w międzynarodowym zespole i zagranicznymi klientami.
  • Możliwość podróżowania.
  • Stały dalszy rozwój.
  • Bardzo dobre warunki placowe..
  • Projekty w kraju i za granica.

Do aplikacji należy załączyć przynajmniej 3 zdjęcia w tym co najmniej jedno przedstawiające cala sylwetkę.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)