Zobacz więcej ofert pracy

Prezenterka Telewizyjna

GRY TELEWIZYJNE
Warszawa
praca stacjonarna
2120 dni temu

Ogłoszenie numer: 2072259, z dnia 2018-09-26

GRY TELEWIZYJNE SP. Z O.O. powstająca telewizja online TV BET, transmitująca całodobowo gry.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Poszukujemy Osób pełnych energii, uśmiechniętych, lubiących pracować przed kamerą, posiadających zmysł estetyczny oraz interesujących się kreacją wizerunku i sztuką prezentacji w mediach.

Do Twoich zadań będzie należało współprowadzenie programu w otoczeniu studia telewizyjnego.

Wymagania

  • gotowość do rozwijania swoich pasji i nowych umiejętności
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość języka angielskiego
  • kreatywność i zaangażowanie
  • punktualność
  • wzrost 165 – 175 cm
  • doświadczenie w TV nie jest najważniejsze, ważne jest Twoje podejście do pracy, Twoje zaangażowanie – my Cię wyszkolimy!
  • mile widziane osoby o typie urody azjatyckim i ciemnoskórym

Oferujemy

  • bardzo dobre warunki zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet szkoleń
  • wiele dodatkowych bonusów przy dalszym rozwoju w TV BET
  • pozytywnie nastawiony zespół

Wynagrodzenie

Od 4000 do 6000 PLN